Ankatek Çevre Madencilik Mühendislik Müşavirlik Turizm Taahhüt ve Ticaret Limited Şirketi

Ankatek Mühendislik sektörde tecrübeli ve uzman kadrosuyla çevre ve madencilik konularında danışmanlık, müşavirlik ve ilgili diğer mühendislik hizmetlerini veren, 2008 yılında kurulmuş bir şirkettir.

Ankatek siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına profesyonel, çok yönlü ve disiplinli bir planlama anlayışıyla karşılık vermeyi kendine ilke edinmiştir.

İşimiz, kanunlar ve yönetmelikler ile ülkemizde oluşturulan yasal platform çerçevesinde madencilik ve çevre konuları başta olmak üzere rapor, proje, harita hazırlanması ve gerekli izinlerin alınması konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktır. İnanıyoruz ki yıllardır bu sektörde yaptığımız işler sizlere uzman kadromuz hakkında referans olacaktır. İşlerinizin yasal süreçler içerisinde hızlanmasına ve doğru zamanda doğru kararlar almanıza katkı sağlayacağımızı umuyoruz.

Güçlü kadromuzla teknik ve bilimsel gelişmelerin takip edilmesi inancıyla hareket ederek en iyi hizmeti siz müşterilerimize sunmayı amaç ediniyor; çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle müşterilerimizin beklentilerini karşılıklı saygı çerçevesinde karşılamayı hedefliyoruz.

Sizlerden gelecek görüş ve öneriler yolumuzu aydınlatacak ve gücümüze güç katacaktır.

Ankatek olarak sektörün içinden gelen uzman kadromuzla güven, dürüstlük, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sizlerin hizmetinde olmaktan onur duyarız.

İletişim
Ankatek Çevre Madencilik Mühendislik Müş. Tur. Taah. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres: Bahçelievler Mah. 52. Sokak
(Eski 6. Sokak) No: 15/4 Çankaya/ANKARA

Tel : +90 312 223 36 00
Fax : +90 312 223 31 32
info@ankatekmuhendislik.com.tr